Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

Ароматераписки Ѓердан Rose Gold

3,500 ден

АРОМАТЕРАПИСКИ ЃЕРДАН + ПРИВЕЗОК СО ДВА РАЗЛИЧНИ ДИЗАЈНИ + BE HAPPY МЕШАВИНА ОД ОРГАНСКИ ЕСЕНЦИЈАЛНИ МАСЛА

На залиха

Опис

УНИКАТЕН АРОМАТЕРАПИСКИ ЃЕРДАН ВО ЛИМИТИРАНА ЕДИЦИЈА ОД САМО 200 ПРИМЕРОЦИ ВО СВЕТОТ !
Симболика на Дрво на животот

Се верува дека носењето на дрвото на животот ја привлекува животната енергија кон Вас.

Секогаш запомнете колку е убаво да си жив и среќата никогаш нема да не изостане од Вашиот живот. Бидете благодарни за добрината што ја добивате од оние околу Вас. Дозволете здравјето и благодарноста да се вкоренат во вас преку овој ѓердан.

 

Симболика на Раката на Фатима

Раката на Фатима ја носи симболиката на заштита. Носењето на овој симбол се поврзува и со изобилство и желба за споделување.

Нека Вашето лице го краси насмевка, а солзите секогаш да бидат радосници. Во животот нека секогаш Ве прати здравје и среќа.

 

Сетот содржи:

Ѓердан, од нерѓосувачки челик во rose gold боја

Рачно изработен привезок со два различни дизајни: Дрво на животот и Раката на Фатима

Be Happy мешавина од органски есенцијални масла која буди чувство на радост и среќа

 

 

 

 

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy