Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

Be Calm MOOD COLLECTION СЕТ

3,390 ден

Co oргански етерични масла од бела топола,  жалфија, смирна, бергамот, лаванда и лимон.

 

Спреј за простор  150 ml / Природна ароматизирана свеќа од соја восок  100 g

 

 

На залиха

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy