Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

CHRISTMAS EVE СВЕЌА

2,187 ден

250 g

На залиха

Опис

Ароматизирана свеќа за волшебен мирис кој асоцира на новогодишна бајка…

Направена е од природни, чисти и органски етерични масла и природен пчелин восок.

Растопениот восок може да се користи како балзам за раце.

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy