Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

YESHIM Кастилски сапун

1,117 ден

250 ml / Течен сапун за лице и тело

На залиха

Опис

Нежен течен сапун на база на маслиново масло, збогатен со кокосово и рицинусово масло.

Се користи за миење на лице и на цело тело.

Нежно ја чисти кожата без дополнително сушење.

 

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy