Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

СЕТ ЗА НЕГА НА СТАПАЛА

2,762 ден

СЕТ ОД 3 ПРОИЗВОДИ

На залиха

Категорија:

Опис

ЛУКСУЗЕН СЕТ ЗА МЕКИ И НЕЖНИ СТАПАЛА

Содржи:

  • Пилинг за нозе
  • Гел за отстранување на кутикулите
  • Интензивен крем за пети

Поврзани производи

Ова се некои од нашите најпопуларни производи во кои луѓето се заљубени.

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy