Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

СЕТ ЗА НЕГА НА РАЦЕ

2,762 ден

СЕТ ОД 3 ПРОИЗВОДИ

На залиха

Категорија:

Опис

ЛУКСУЗЕН СЕТ ЗА НЕЖНИ И НЕГУВАНИ РАЦЕ

Содржи:

  • Пилинг за раце
  • Гел за отстранување на кутикулите
  • Богат крем за раце

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy