Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

No Stress MOOD COLLECTION СЕТ

3,390 ден

Co oргански етерични масла од  иланг иланг, ветивер, лаванда, портокал и лимон

 

Спреј за простор  150 ml / Природна ароматизирана свеќа од соја восок  100 g

 

 

На залиха

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy