Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

СВЕЌА СО ИНИЦИЈАЛИ

1,758 ден

Природна свеќа од соја восок / 150 g

На залиха

Опис

Ниту една буква не е само обична буква.

Постојат букви кои за некого значат љубов, за некого пријателство, за некого верност…

Кои иницијали би ги ставиле Вие еден до друг?  На кого би ги подариле?

Овие свеќи направени од природен восок од соја, може да ги добиете со иницијалите кои најмногу Ви значат.

Не заборавјате да напишете која буква ви е потребна во делот Забелешка при нарачка.

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy