Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

ДЕЗОДОРАНС РОЛ-ОН EVE

1,444 ден

50 ml / ЖЕНСКИ ДЕЗОДОРАНС

На залиха

Опис

Со Етерични масла од ветивер, гераниум, бергамот, кедрово дрво и чајно дрво како и екстракт од алое вера.
Збогатен со розова вода и екстракт од розова вода,  цинк рицинолеат, цинк оксид, сквалан, каолин глина, пантенол.

 

100 % ПРИРОДЕН
НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ
НЕ СОДРЖИ СИНТЕТИЧКИ МИРИСИ

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy