Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

ДЕЗОДОРАНС РОЛ-ОН ADAM

1,444 ден

50 ml / МАШКИ ДЕЗОДОРАНС

На залиха

Опис

Со Етерични масла од пачули, лаванда, бергамот, лимон и чајно дрво, и екстракт од алое вера.
Збогатен со Хидролати од рузмарин и мирта, цинк рицинолеат, минерален цинк оксид, сквалан, каолин глина, пантенол.

 

100% ПРИРОДЕН
НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ
НЕ СОДРЖИ СИНТЕТИЧКИ МИРИСИ

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy