Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

ДЕЗОДОРАНС РОЛ-ОН WOW

1,323 ден

50 ml / ЗА ТИНЕЈЏЕРКИ И МЛАДИ ДЕВОЈКИ

На залиха

Опис

Со Етерични масла од ванила, иланг иланг, кедар, лимон и чајно дрво и екстракт од алое вера.
Збогатен со хидролати од рузмарин и мирта, цинк рицинолеат, цинк оксид, сквалан, каолин глина, пантенол.

 

100 % ПРИРОДЕН
НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ
НЕ СОДРЖИ СИНТЕТИЧКИ МИРИСИ

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy