Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

ДЕЗОДОРАНС РОЛ-ОН FRESH

1,203 ден

50 ml / UNISEX

На залиха

Опис

Со етерични масла од еукалиптус, цитронела, мудрец, лимон и чајно дрво, како и екстракт од алое вера.
Збогатен со хидролати од рузмарин и мирта,  цинк рицинолеат, цинк оксид, сквалан, каолин глина, пантенол.

 

100 % ПРИРОДЕН
НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ
НЕ СОДРЖИ СИНТЕТИЧКИ МИРИСИ

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy