Бесплатна достава за нарачка над 3000 ден.

ДЕЗОДОРАНС РОЛ-ОН ZERO

1,083 ден

50 ml / UNISEX

На залиха

Опис

Со Хидролати од рузмарин и мирта,  екстракт од алое вера и етерично масло од чајно дрво.
Збогатен со цинк рицинолеат, минерален цинк оксид, сквалан, каолин глина, пантенол.

 

100 % ПРИРОДЕН
НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕНИ
НЕ СОДРЖИ СИНТЕТИЧКИ МИРИСИ

Дознајте први за промоции, попусти и нови производи

Внесето го Вашиот email и добијте 10 % попуст на првата нарачка

Со внесување на Вашиот email се согласувате да добивате информации за производите на Radika Aromatherapy